Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, fehér bolerós rövidujj...

Lányok, fehér bolerós rövidujjú pólóhoz (össze vannak varrva), fekete nadrághoz és fekete szandálhoz melyik kiegészítőket vennétek fel?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudok dönteni, a feketéhez jobban húzok, de nem akarok full darkos lenni. :D Szóval van egy fekete bőrkarkötőm, fekete téglalap alakú medálom, 1 ezüst medálom, 3 féle fehér fülbevalóm, 2 fekete (az egyik a fekete medálhoz van, így teljesen passzolnak, a másik meg alig fog látszani), 1 nagy fekete masnim, nagy sima fehér és párducmintás masnim, fekete rózsám (hajba nyilván :D) és egy fehér virágom. Szerintetek?
2011. aug. 29. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

milyen alkalom lesz?:)

mondjuk én nem szeretem keverni a színeket, szóval szerintem fekete virág a hajba,ezüst nyaklánccal:)

2011. aug. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Évnyitó. :D Gondoltam egyértelmű, de segáz. Mielőtt bárki megszólna, hogy az évnyitó nem olyan nagy dolog, nálunk fehér felső kell, és mivel csak egy van és csak szoknya illik hozzá, gondoltam, hogy akkor ékszert is veszek fel.
2011. aug. 29. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:

jah, hát akkor nekem nehéz ma a felfogásom:D

amúgy ha fekete ékszereket/hajdíszt veszel fel se fogsz 'darkos' lenni, hanem elegáns:P:)

2011. aug. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 M.B.K. ***** válasza:
bőrkarkötő és rózsa vagy masni,amelyiket szeretnéd ^^ :)
2014. júl. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!