Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Koncertre milyen ruha, összeál...

Koncertre milyen ruha, összeállítás lenne az igazi? (Nightwish)

Figyelt kérdés

2012. ápr. 16. 15:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Laza viselet, amiben jól érzed magad és önmagad lehetsz, vagy ami passzol az együttes stílusához.
2012. ápr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ja és lány vagyok..:)
2012. ápr. 16. 15:59
 3/17 anonim ***** válasza:
Nyilván, ha ilyen zenét hallgatsz és ilyen a stílusod, akkor úgy is öltözködsz. Magyarán azt vedd fel, amit bármi más bulira szoktál.
2012. ápr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 iostream ***** válasza:
Döntsd el, mennyit akarsz mozogni. Az a lényeg, hogy ha kicsit lökdösnek, meg hozzád nyomódnak emberek, még ne legyél kényelmetlen.
2012. ápr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy kényelmes ruhában legyél, nehogy ott feszengj és ne érezd jól magad. Egy sima nadrág, én feketét vennék, és egy sima felső, ami illik hozzád, és beillik egy ilyen koncertre is. Bár erről a lökdösős dologról az a véleményem, hogy azért a Nightwish az nem egy Rammstein, szóval csak nem fogják egymást taposni az emberek....
2012. ápr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen ruháid vannak.

Ha rajtam múlna, én ingben, farmerben és sportcipőben vagy valami kicsit csinosabb, de zárt és lapos cipőben mennék.


Amiben jól érzed magad. De megteheted azt is, hogy felveszem egy piros pólót, fekete gatyát, magdra csapsz egy oldalláncot, kis smink és tökély.

2012. ápr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Lóri Filth ***** válasza:

bármilyen zenekaros póló/pulóver, egy akármilyen nadrág(terepmintás vagy fekete), és acélbetétes bakancs.

Én mindenhova így megyek, legyen akár egy egész világon ismert zenekar vagy csak egy helyi klubkoncert. És pogózni is szoktam mindig, ugyanúgy blues-ra is mint death metal-ra.

2012. ápr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Lóri Filth ***** válasza:
67%
ja és a kettővel előttem válaszolónak: A Nightwish alapból gyorsabb, keményebb zenét játszik mint a Rammstein, sokkal jobb rá pogózni is. Ez rossz összehasonlítás volt. És zenekartól függetlenül minden koncerten van elől pogó.
2012. ápr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
67%

Így van,azt vedd fel amiben jól érzed magad. Fekete farmer,zenekaros póló és valamilyen fekete cipőt ajánlok. :)


Lóri Filth: Ugye,ezt te sem gondoltad komolyan,hogy a Nightwish keményebb zenét játszik,mint a Rammstein? Szimfonikus metálra pogózni? Industrial metálra már inkább.

2012. ápr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Lóri Filth ***** válasza:
51%

pedig keményebb. és ami fontosabb: gyorsabb.

Meg sokkal jobb is xD de szeretem a rammsteint is.

2012. ápr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!