Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, miket szerettek, mik...

Demis kérdése:

Fiúk, miket szerettek, mik tetszenek Nektek egy lányon? Miket találtok szexisnek egy lányon? Mik azok, amik beindítják a fantáziátokat? Tudom, ez egyénenként más és más, de kíváncsi lennék a véleményetekre.

Figyelt kérdés
Gondolok itt ruhára, hajra, sminkre, viselkedésre, tulajdonságra, egyszóval mindenre :) Köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 17. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Hosszú haj, nagy mell, darázsderék, telt száj...kedevs, mosolygós lány és szexis ruhák
2012. ápr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mit jelent neked a szexis ruha?
2012. ápr. 17. 18:12
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én magát a női nemet imádom. A kecsességüket, a formájukat, a szép mosolyukat, a hajukat, illatukat...
2012. ápr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a miniruha. Amiben látszanak a formák.
2012. ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szép lányon minden ruha szexis, akár fehér póló, szakadt farmer, rondán, debellán meg a miniruha, kiskosztüm se mutat...
2012. ápr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 iostream ***** válasza:
100%
A sablonválaszok után (2. és 4.): szeretek minden tapadós ruhát, ha lehet legyen fényes is, tapintásra sima. Szoknyából szinte minden fazon tetszik. Cipő is tulajdonképpen mindegy, csak női cipő legyen (ne tornacipő vagy sportcipő).
2012. ápr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És a nők fogják vissza magukat igényesség terén...
2012. ápr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk panaszkodnak, hogy ma már miért csak ribancokat találni. És mik az igények: minél rövidebb, tapadós ruha...
2012. ápr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A szexis szó az én szótáramban nem létezik (legfeljebb közvetlenül ágybabújás előtt). Az én számomra az ideális lány nem "szexi", hanem kedves, bájos, nőies; minden mozdulata, megjelenése, szava azt sugallja, hogy igazi nő!

Így természetesen öltözködésben sem a szokásos "szexi" változat jön be, hanem a visszafogott, bájos-alkalomadtán-elegáns megjelenés. Vagyis alapruhadarabként a szoknyát ill. az egyberuhát említeném meg (a hosszabb változat sokkal megnyerőbb számomra), ehhez szép női cipő, és elegáns felső (szoknyához). (Hidegben persze vastag harisnya + csizma kell a szoknyához.)

Hát engem az ilyen lányok nyűgöznek le igazán! De sajnos ez ritka, mint a fehér holló!

20/f

2012. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A párom is azt vallja, hogy nem az öltözködésen múlnak a dolgok, az csak egy dolog... Neki pont úgy megfelelek egy farmerban és egy pólóban, mint egy kis fekete miniruhában. De olyan nehéz elhinni, hogy nincs valami konkrét elképzelése, hogy ezt és ezt szeretné rajtam látni..
2012. ápr. 17. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!