Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mire ez a Converse őrület?

Mire ez a Converse őrület?

Figyelt kérdés
Minden nap több converse cipőre utaló kérdéseket látok itt, de igazán nem tudom, hogy mitől olyan nagy szám ez az egyszerü tornacipő, csillaggal az oldalán, ráadásúl baromi drágán.
2012. ápr. 18. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

énis csak ámulok rajta mitől menő..

én mondjuk utálom,alapból a tömegcuccokat se szeretem mert utálom ha valami szembejön velem az utcán:/

Converse meg gagyi páromnak volt kettő mindegyik úgy nézett ki mint egy rongy már egy hónap után..hál isten már ő is utálja:))

Amúgy attól vagyok még rosszul ha valaki felveszi szoknyával a tornacipőt..

2012. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%

Mert jol nez ki szerintem es nem feltetlen megy szet, nekem legalabbis tobb evig birta.

Az arat meg lesz.arom, nyaron mindegy mi van a labamon csak jol nezzen ki meg legyen kenyelmes.

2012. ápr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nekem fehér bőr all star van és sarkán már lekopott az al star felirat alja
2012. ápr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

Nem egyszerű tornacipő! Kezdjük ott, hogy a tornacipő az ez : [link]

Ronda sárga ragasztóval összerondított, merev gumitalpú ami hamar eltörik. Azért mégsem ilyet vesz a converse és adja el egy felvarróval... Láttatok már ti igazi converse-t közvetlen közelről (nem de nem is érdekel igen hallom...)?

Az emberek miért nem vesznek kínai BMW X5 klónt aminek az ára egy Suzuki alapmodell? A minőséget fizeted meg! Na meg valaki a rongyrázásért, na azoknak megteszi a kínai klón is ;).

2012. ápr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Talán pont az a baj és tette menő dologgá, hogy néhányan (sokan?) attól tartják magukat többnek, hogy van nekik, és néhányan (sokan?) emiatt tartják kevesebbnek azt, akinek nincs. Amit nem is értek, mert nem egy túl bonyolult képződmény ez a cipő :D Minden nap több ilyen kérdés van, ez szent igaz. Erre te is feltettél egyet :D Baromi drága - ez szerintem elég relatív. Talán a bőr ára magas (olyan 20-22 ezer), de ez ennyivel is tartósabb...
2012. ápr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez is csak egy divat, mint a többi. Majd ennek is eljön az ideje, hogy elfogják a legtöbben felejteni. Amúgy valóban nem éri meg az árát, szerintem semmivel se jobb, mint egy sima tornacipő, talán még a strapabírósága sem (nekem 2 hónap alatt szétjött). Én is csak fogom rajta a fejem, pláne mikor szoknyával hordják...
2012. ápr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért a Converse jóval több mint egy egyszerű tornacipő... Az enyém már 4 éves, több kemény fesztivált, túrát megjártam benne, nem beszélve arról, hogy tavasszal, nyáron heti többször is felveszem és a koszolódáson kívül semmi baja. Az első barátja fogalmam sincs, mit művelhetett benne, ha állítása szerint 1 hónap alatt ronggyá ment... Én szeretem ezeket a cipőket, szerintem jópofák és igenis egyediek, hiszen nagyon sokféle szín, minta közül lehet választani. Amerikában már egyediesítik is kérésre speciális mintákkal, feliratokkal vásárláskor.
2012. ápr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

attól,hogy egy márka fel van kapva még nem biztos,hogy jó is

hamarosan(1-2 év biztos)lecseng ez a márka és jön egy még örültebb,vagy egy olyan ami jó,ki tudja..

2012. ápr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem eredeti converse cipőt veszel, persze hogy olyan hamar tönkre megy, de egy eredeti cipő nagyon sokáig bírja, és nem véletlenül olyan drága, mert nagyon jó minőségű is, nem csak mert divat.
2012. ápr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem három is van

egy fekete bőr ami 22.ooo ft volt,de már öt éves és még mindig jó(tesómé volt)

kettő mintás,amiket nagyon szeretek az egyik katicás,lassan 6 éves,és 16.ooo ft volt,de totál megérte

egy pöttyös,ami használtan vettem,4.ooo volt,és lassan két éve használom,és semmi baja

ehhez képest egy átlagos tornacsuka fél év alatt tönkre megy.tehát,nem véletlenül olyan drága.a táskák is extra sokáig bírják,pölö ami nekünk van az lassan 4 éves,és olyan,mintha vadiúj lenne.szóval nem átlagos márkáról beszélünk :)

2012. ápr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!