Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mire ez a Converse őrület?

Mire ez a Converse őrület?

Figyelt kérdés
Minden nap több converse cipőre utaló kérdéseket látok itt, de igazán nem tudom, hogy mitől olyan nagy szám ez az egyszerü tornacipő, csillaggal az oldalán, ráadásúl baromi drágán.
2012. ápr. 18. 21:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nyilván mindenki a saját tapasztalataiból indul ki, és így egyik fél sem tudja meggyőzni a másikat. Nekem is több van, de egyikkel sincs semmi gondom, bár igaz, hogy nem napi használatban vannak, pláne nem fesztivál vagy ilyesmik :D
2012. ápr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hál' Istennek már lecsengett, most a Nike Air Max a menõ :DD (ami tornaterembe való szerintem, marha undorító egy csõgatyás csajon fõleg rózsaszínben).Egyébként nekem 3 pár konzervem volt, egyenként 12 000 Ft-ot fizettem értük.2 fél év alatt tönkrement, pedig csak a belvárosi utcákra használtam normális idõben.A 3.viszonylag sokáig bírta, 2 évig.De most jön e DE:

Volt egy ócska teszkós tornacsukám is, kb.3000 Ft-ba került anno, és ugyanúgy 2 évig bírta, pedig még lovagoltam is benne.Szóval számomra ennyit a konzervrõl, amíg a teszkóban egy ugyanúgy kinézõ (csak persze nincs rajta az a csodálatos csillag) cipõ negyedannyiba kerül, bizony azt veszem meg.

2014. nov. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!