Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerbiában, Szabadkában...

ReedTessy kérdése:

Szerbiában, Szabadkában nincsen e New Yorker, vagy Deichman ruha/cipőbolt?

Figyelt kérdés
Most hétvégén megyek Szerbiába, Szabadkába ruhákat vásárolni, és kíváncsi vagyok hogy arrafele nincs e New Yorker ruhabolt.

2012. ápr. 19. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
17%

Nincs, itt teljesen más márkák vannak. De hova mennél, város vagy piac?

A belvárosban kis butikok vannak, és mindegyik más névre hallgat: érdemes szétnézni. :)

2012. ápr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Deichman nincs Szerbiában.

Szabadkán nem tudom, hogy van-e New Yorker, de Újvidéken van, az 100%. Viszont az ár ugyanaz, sőt néha drágább, mint Szegeden. (ugyanígy a Mangoban, Terranovában, Zarában, és még folytathatnám) Ha ilyen 'márkás' ruhákat szeretnél, akkor jobban jársz, ha Magyarországon veszed meg leárazáson. Nálunk az ilyen butikokban nincsenek akkora leárazások, mint nálatok. Én az ilyen ruháimat mind Szegeden meg Pesten veszem, szóval nálatok tuti olcsóbb.

Szabadkán ruhát venni a piacon érdemes, én most vettem egy komplett melegítőt kb. 6000 forintért. Adidas márkajelzésű - persze nem igazi, de a minősége ugyanaz, nem gagyi.

2012. ápr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hülye lennék Szabadkán Deichmanba meg New Yorkerbe menni még ha lenne is.

A piacon sokkal jobb minőségű cuccokat lehet venni sokkal olcsóbban és még alkudozni is lehet ;)

2012. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dubstep91 válasza:
Nagy hülyeséget irtál utolsó itt élek és vágom hogy már 2 éve miért nem vettem semmit piacon:) melegitőt még oké de mást nem ajánlok igazán..max ha nem vagy annyira igényes
2015. szept. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!