Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezen az oldalon igazi Vuitton...

Ezen az oldalon igazi Vuitton táskákat lehet rendelni?

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 21. 20:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Most olvastam egy oldalon, hogy a Louis V.-nak nincsen outletje, és sosincs árleszállítás. Akkor ezek a táskák hamisítványok, amik az oldalon vannak?
2012. ápr. 21. 21:15
 2/4 paramparam válasza:

Eredeti, új Louis Vuitton cuccot csak és kizárólag a www.louisvuitton.com oldalon, itthon az Andrássy úti üzletben kapsz.minden mas, akar számlával, kartyaval stb.árulják, HAMIS!

Használt dolgokat lehet venni az ebayen, nyilván ezeket is megunja valaki, de ha nem értesz hozza, nem ajánlom, mert rossz esetben szazezrekert megveszel egy hamisitvanyt.a legolcsóbb táska most az Andrássy úti üzletben 150 ezer körül van, a legdrágább 2 millió.újat olcsóbban nem kapsz.csak hamisitvanyt.és tényleg nincs outlete, és tényleg nincs soha leértékelés( mint pl. a Gucciban) btw.jobban is tartják az árukat.

2012. ápr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
212dollár, haha! Nyáron vettem ugyanolyat egy svájci L.V.-ban, 3100frankért! Szerinted van akkora árleszállítás??
2012. ápr. 22. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csak amúgy azért kérdeztem, mert egy "pénzes, nagymenő" csaj azzal dicsekedik, hogy igazi LV-je van, de én a fodrásznál hallottam (mert ő mondta), hogy külföldi oldalról vette a táskát akciózva 55 ezerért, de akkor nem is igazi.. köszi a válaszokat:)
2012. ápr. 22. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!