Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik üzletetekben vásárolhat...

Melyik üzletetekben vásárolhatnák olyan felsőt, melynek jó a minősége, de megfizethető az ára?

Figyelt kérdés
Már elegem van, hogy a kínaiakban vásárolt felsőim a második mosás után bolyhosak.Nem tudok kiadni egy felsőért 8000-10000 ft-ot,ha 3000 ft körül találnák, annak nagyon örülnék.
2012. ápr. 23. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
3000 ft körül mindenhol ugyanazt a kínai vackot fogod kapni
2012. ápr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Turkálókban vannak jó minőségű, márkás ruhák, és olcsók.
2012. ápr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még annyi, hogy nekem van vagy tíz-húsz ilyen turkálós ruhám, ami tök jó márkájú(Marks&Spencer, Next, H&m) és még mindig jó, pedig már vagy két éve vettem. És tök olcsón.
2012. ápr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen turiba én is szoktam menni, de sok idő.Gyakran 3-4 alkalommal elmegyek, mire találok valamit, legutoljára 600 forintért egy szuper Marks&Spencer felsőt vettem.
2012. ápr. 23. 15:23
 5/8 anonim ***** válasza:
A turis cuccok tényleg bírják a strapát! A h&m-es, zarás, stb. cuccokat felejtsd el, nekem nagy részük pár mosás után kiszakad, kinyúlik vagy éppen összemegy, pedig vigyázok rájuk...
2012. ápr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És a turiban melyik márkájú ruhákat érdemes keresni?
2012. ápr. 23. 15:29
 7/8 anonim ***** válasza:
a Marks&Spencer az jó, de nekem a next is tartós volt.
2012. ápr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esprit, H&M, Mexx, Orsay
2012. ápr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!