Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy duci lánynak milyen egybe...

Egy duci lánynak milyen egybe ruhák állnak jól? Ballagásra kellene

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 17:22
 1/6 anonim válasza:
Hát semmi képp ne feszűlőset.Ez egy jó tanács, hogy mi állna jól, hát lazább, van valami előírás mit vegyetek fel alapból?
2012. ápr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincsen, csak annyi h ünnepi legyen és lehetőleg fekete vagy fekete-fehér.
2012. ápr. 23. 17:41
 3/6 anonim válasza:
Huh, nem vagyok otthon a női ünneplő ruhákban de már láttam. Ezért én a szüleidre hagyatkozom akik azt mondják rá, hogy oké ez jó lesz, szép leszel az biztos jó...Meg mondjuk osztálytársaid akik mondjuk hasonlóak,mint te.
2012. ápr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 cirmos macskafül válasza:
Izles gatarait betartva barmit felvehetsz.... Csak a kis lelked szamit h jol erezd magadat. Es az ami most kicsit hianyzik= onbizalom
2012. ápr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem egy fekete egybe ruha ami kevésbé feszülős tökéletesen megfelelne neked :) Lehetne hosszú ujjú csak az eléggé meleg lesz a ballagásodon szerintem, mivel jóformán már nyár van/lesz. Szóval én egy hosszú ujjú, a dekoltázsnál mélyebb kivágású kevésbé feszülős ruhára gondolok. Talán a szoknya résznél lehetne hogy kb a térdedig szűkebb, majd onnan kitágul picit fölfelé nézve a vége. De igazából szerintem nem kell aggódnod. Csini leszel! És az a lényeg hogy a ballagásodon ne foglalkozz semmivel csak azokkal akiket szerettél, és hogy jól érezd magad!

És még egy ilyen fazonú ruhát tudnék neked javasolni: [link] szerintem egy ilyen jól állna

2012. máj. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kicsit elkestem ezzel a valsszal de aki most olvassa talan hasznos lehet. nos en olyat ajanlanek ami mell alatt bovulo es kb. terdig max egy picit fontebb er. en is duci vagyok es van ilyen ruham. szerintem ez igy oke. 170cm 14/L. :)
2014. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!