Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érettségin írásbelin is...

Érettségin írásbelin is nagyon ki kell öltözni?

Figyelt kérdés
Nem lenne elég valami nadrág meg fehér blúz? És szóbelin meg fekete szoknya meg fehér blúz.

2012. ápr. 24. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell annyira kiöltöznöd!Jó leszel olyan hasonlóan mint ahogy szóbelin!

Ne legyen rajtad egy kg smink meg egy Liter parfüm, csak mindenből mérsékelten és szorítok neked! :D

2012. ápr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akár szóbelin is lehet nadrág, nekünk legalábbis a szoknya nem volt előírás. Viszont matrózblúz kellett mindig, tehát írásbelire is.

Ezen kívül én fekete nadrágot vettem fel.

2012. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kosztümben mentem írásbelizni, aztán útközben vetkőztem, mert nagyon nagyon meleg volt azokon a napokon. Levettem a blézert, pad alatt kibújtam a cipőből, és úgy jó volt :)
2012. ápr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát nekem fekete nadrág ilyen szűk csőnadrágom van csak, kicsit farmeros....://

szóbelire meg gondoltam egy fekete szoknyát, de attól se vagyok annyira elájulva..:/

Hol lehetne esetleg venni valami normális fazonú szoknyát, ami nem olyan drága, mert nem biztos, hogy én azt ezen kívül felveszem még valamikor.

Pl Árkádba milyen üzletbe lehetne?

2012. ápr. 24. 12:03
 5/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek! Köszi szépen!:)

Nem szoktam hétköznap se túlzásba vinni a sminket, meg a parfümöt!:) Köszi mkinek a választ eddig.

2012. ápr. 24. 12:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Én matrózblúzban és sötét szoknyában (egyszer fekete, egyszer szürke, egyszer fekete vékony lila skótkockás :D mintával), fekete cipővel, bőrszínű harisnyával mentem, senki nem szólt meg.
2012. ápr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért egy fekete nadrág szükséges lenne. Azért szavazok a nadrágra, mert azt télen-nyáron kényelmesen hordhatod alkalmakra. De egy ilyen darab minden nőnek kell, hiszen akár állásinterjú, akár vizsga, akár színház, ebben lehet menni.
2012. ápr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!