Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan szerezhetnék ilyen...

Honnan szerezhetnék ilyen Louis Vuitton táskát?

Figyelt kérdés

Vaterán kerestem nem találtam... Egyéb tippek? Mindegy, hogyha nem igazi...

Itt a kép (Snooki - jobb oldali csajnál a táska):

[link]



2012. ápr. 24. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Kinyomtatod a képet, besétálsz az LV boltba pesten, és megveszed pár százezerért.
2012. ápr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ebay.com és paypal számla
2012. ápr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Ne vegyél hamisítványt. A világ legszánalomraméltóbb dolga, ha egy ember megpróbál anyagilag többnek látszani, villog egy olcsó luxusmárka-utánzattal, miközben mindenki röhög rajta, mert pontosan lehet tudni egy nő cipőjéről-ékszereiről-autójáról-sáljáról, hogy ezek alapján a táskája nyolcezer forint volt-e, vagy háromszázezer. Ne legyél szánalmas, ha tellik igazira, akkor vedd meg márkaboltban, ha meg nem futja rá, az sem baj, ne szégyelld, de ne csinálj bohócot magadból egy hamisítvánnyal.
2012. ápr. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Uramfia, hát csak most néztem meg a linkelt képet. Nem csoda, ha nem találsz ilyen Louis Vuitton táskát, ugyanis a képen látható luvnyák karján Gucci fityeg. Nem neked való még a divatvilág, főleg nem a luxusmárkák.
2012. ápr. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


itt vehetsz.

2012. ápr. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nezz korul E-bay-en! Naponta ellenorizd a oldalt, le ne maradj rola ha esetleg felraknak egyet! En is ott vettem egy hasznalt guccit, gyonyorut!! 50 ezerert igaz de megerte mert ahol lakom (Dublin) ugyanaz az uzletben 1400 Euro. Szarban volt a no, es gyorsan el kellett adnia! Szerencsem volt nagyon!
2012. ápr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
LV?? gratula... nem érdemled meg, még hamisat se:DD szegény kis Gucci:(
2012. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez egy gucci táska és nagyon gáz a hamis...
2013. jan. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!