Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ennyire igénytelen...

Miért ennyire igénytelen némely férfi?

Figyelt kérdés

Ma voltam egy bevásárlóközpontban és, hogy nyakunkba szakadt a kánikula volt szerencsém sok embert látni, aki a hirtelen jött meleghez öltözött. Ezzel nem is volna baj, de miért kell igénytelennek lenni.

Pl.:

-kereknyakú póló, kötelezően agyonmosva, kifakulva és elnyúlva

-hasitasi

-térd alá érő bermuda

-mezítláb szandállal, ásókás körmökkel vagy legalább minél ápolatlanabb lábfej, közszemlére téve.


Ha a fentiek közül egy is igaz rád, akkor Te is az igénytelenek táborát gyarapítod.

Jól érzed benne magad?


(én sem öltözöm ki, de legalább rajtam újszerű póló, tiszta és ép farmernadrág, zárt(!)sportcipő - ez sem elegáns, de nem kelt elhanyagolt, igénytelen összbenyomást)



2012. ápr. 29. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Igazad van, illő lenne úgy élni, mint egy igazi férfi.Lehet, hogy valaki azért hord ilyen kifakult, elnyúlt pólókat, mert nincs pénze újra.De könyörgöm!!! Veszel két ezer forintért egy tökéletesen jó pólót, és kész.
2012. ápr. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaja, meg a halálom a közszemlére tett lábfej. Különösen gombásan, koszosan, ápolatlanul.
2012. ápr. 29. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
abban egyetértek, hogy az igénytelenség zavaró, de nem értem mi a bajod, ha nyáron nem zárt cipőt vesz fel egy férfi + mi a gond a térd alá érő nadrággal??? Pl. ezen a képen mindkettő érvényes, mégse gondolnám azt, hogy így felöltözve egy férfi igénytelen lenne, sőőőt: [link]
2012. ápr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
54%
Hmmm, Te látom ahoz a közeghez tartozol(sajnos) akiket érdekel mások véleménye és másoknak akarsz megfelelni. Te ilyen vagy oké, de miért kell másokat leszólni ezért? Ezt soha nem fogom megérteni...
2012. ápr. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
óh...
2012. ápr. 30. 06:41
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Megértelek. Régen engem is kiakasztott az igénytelen öltözködés, pláne annak függvényében, hogy elég sokat jártam EURÓPAI nagyvárosokban, Floridában pedig éltem is egy ideig, mégis Floridában,ahol sokkal melegebb van, sokkal kevesebb az igénytelen szandálos férfi. Nem tudom egyesek, hogyan képesek viselni, először undorítónak találtam, aztán viccesnek, most már viszont nem foglalkozom vele. Ezt tanácsolom neked is. mások igénytelensége és hülyesége miatt, nem érdemes felidegesíteni saját magunkat.
2012. máj. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!