Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebben a szerkóban nagy ribinek...

Ebben a szerkóban nagy ribinek fongak nézni?

Figyelt kérdés
Megyek Kárpátiára,és azt tervezem hogy egy fekete pántos pólót,egy rövidnadrágot(kb.a térdfölöttig ér),fekete harisnyát vennék fel,de olyan lyukacsosat,vagy csak simán fekete vékony harisnyát.Vagy pedig szoknyát,de azt nemthiszem.Meg még bakancsot,az alap,meg még a kiegészítők,hózentróger ilyesmik.

2012. máj. 4. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért néznének emiatt riban*nak? Ez egy vagány, rockos-csajos szerkó! Ezerszer lazább, sokat sejtetőbb ruhákban járkálnak nap, mint nap a csajok, még sem szólják meg őket
2012. máj. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak a lyukacsos harisnya miatt gondoltam,de ha azt mondod jó leszek,akkor marad :D

Egyébként ilyen a harisnya: [link]

2012. máj. 4. 18:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Én pl tegnap is úgy mentem iskolába, hogy fekete harisnya, fekete rövidnadrág, fekete Converse(magasszárú), fekete-szürke csíkos könyökig érő félvállas felső. Egyáltalán nem ribancos, nagyon is jó! :)


17/L

2012. máj. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem ribis egyaltalan! Eskuszom en meg a necc(lyukacsos)harisnyat is bevallalnam;)
2012. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
koncira jó, bár vigyázz: megerőszakolnak a skinheadek! :P
2012. máj. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na,megvolt a koncert,szoknya volt rajtam,és nem történt semmi :D Leszámítva hogy összejöttem egy sráccal,akivel akartam :D
2012. máj. 6. 16:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!