Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ice watch órák amiket...

Az ice watch órák amiket lehet vaterán venni kb 3000ftért úgy néznek ki mint az eredetiek?

Figyelt kérdés

pl. ez és a társai: [link]


tudom hogy hamisitványok, de azt szeretném tudni hogy kivülről ugyanaz a forma és alakúak nem pedig egy sokkal máshogy kinéző órák?



2012. máj. 4. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:

ránézésre nagyon hasonlítanak, aki nem ért az ilyen órákhoz fel se tűnik neki, hogy ez hamisítvány.


hamisítvány:

[link]


eredeti:

[link]


szerintem ezek az órák kimentek a divatból, ha látsz ice watch órákat az embereken akkor inkább ezeket:


[link]


mindig jön egy új divat, szerintem vedd meg a vaterás órát, nem éri meg 30 ezret kiadni értük! mert a kutya nem nézi meg őket annyira. fel se tűnik :)

2012. máj. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Körülbelül 3 dollárba kerül egy ilyen hamisítvány (azaz körülbelül 700 forintba) és ingyenes postával az Ebay-en, kínai eladóktól. Tehát az előző válaszoló linkjén is világosan látszik, hogy a vaterás eladó majdnem kétszeres áron kínálja az órát.
2012. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!