Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rammstein póló, kapucnis...

Rammstein póló, kapucnis pulcsi, nadrág, kitűző stb?

Figyelt kérdés
Valaki tudna olyan boltot mondani Budapesten vagy akárhol, ahol eredeti Rammstein dolgokat tudok vásárolni?(póló, nadrág, kapucnis felső, kitűző, kulcstartó, felvarró, öv stb) Lehetőleg elérhető árakon...
2012. máj. 4. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
nyugati aluljáróban ott egy metálbolt, ott vannak pólók biztosan,pulcsik és kitűzők is.
2012. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben kösz majd benézek!
2012. máj. 4. 21:52
 3/9 anonim ***** válasza:
headbangers.hu-n szerintem biztos találsz. azt hiszem 7. kerületben van egy üzletük. meg ha jól emlékszem online is lehet rendelni.
2012. máj. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kösz már néztem az online katalógust, ott nem találtam, de viszont most nézem a teljes árulistát és már találtam is! Csak képeket nem tudom, hogy hol láthatnék róluk, mert ez egy Excel táblázat.
2012. máj. 5. 09:28
 5/9 anonim válasza:

én is a Headbanger-t akartam mondani

amúgy asszem van még vmi darkshop vagy mi ott is vannak pólók

illetve ott a Rammstein boltja a [link] - n a SHOP résznél csak az elég drága (a gyűrűk azért mert rozsdamentes acélból készülnek) :/

2012. máj. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A rockpince.hu-n találsz ilyeneket, én is onnan rendeltem. Neten tudsz rendelni, mert boltjuk csak Győrben van.
2012. máj. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor nézelődök kicsit, hogy honnan lenne érdemesebb vásárolni. :)
2012. máj. 5. 17:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha eredetit akarsz, akkor csak a Rammsteinshop marad, bár finoman szólva túlárazott+ a posta.
2012. máj. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 koridor válasza:
Nálunk lehet kapi feketén kivül más szinben is? Én csak fekete szinben találtam.
2013. jún. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!