Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek picit se szemétség...

Szerintetek picit se szemétség h "barátnőm" ugyan azt a táskát veteti meg amit én kinéztem?

Figyelt kérdés

Ha nem tudta volna megértem megtetszett megrendelem / megveszem. DE hogy tudta és a drága azt is kitudta mikor szeretném meg venni. Erre 1 hónappal előbb megveszik.

Vélemény?



2012. máj. 5. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
és nincs már több belőle? mert ha van még tökmindegy,max egyforma táskátok lesz:)
2012. máj. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne szemétség? neki is tetszik, ennyi.... ne legyél már ennyire gyerekes!
2012. máj. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit az.Te még nem tudtad megvenni,de ő igen,ezért gyorsan megvette előtted.
2012. máj. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 volt belőle, akkor szemétség. Ha nem , akkor ne problémázz rajta.
2012. máj. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
DE mondtam is neki h vegyen másikat h ne legyen már egyforma erre ő: okéé.. na mégse okéé !!!! mert erre mindenki mit gondol h jajj de utánozzák egymást. Nincs saját ízlésük !!! keresett is másikat de mégse az kellett amire azt mondta KIRÁLY!!
2012. máj. 5. 12:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem értem, hogy miért probléma, hogy ugyanaz a táskátok :D
2012. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátnőimmel csomó egyforma cuccunk van :D ruha,cipő,táska,smink,parfüm. Nincs ebből probléma. Oké a másik oldala,hogy neked tetszett, de nincs rá pénz, és megveszi előtted.

16L

2012. máj. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szörnyűűűű... neki is tetszett, és neki még pénze is volt rá épp. A barátoknak sokszor hasonló az ízlése.

Így jártál, üdv a való világban. De nézd a jó oldalát: van egy hónapod keresni másik táskát. Vagy esetleg vegyél másik színben olyat. Egy hónap múlva meg már lehet, hogy nem is lenne olyan, akkor meg azon hisztiznél.

2012. máj. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez aztán a szép "barátság" ha már azért hisztizel hogy megegyezik az ízlésetek, és ugyanolyan táskátok lenne.... fúújj.. parancsolgatós kis ....
2012. máj. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!