Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Erdeiiskolába milyen ruhákat...

Erdeiiskolába milyen ruhákat érdemes vinni? (lent)

Figyelt kérdés

Ide megyünk 4 napra majd:

[link]

[link]

csak mert szeretnék jól kinézni... :) 14 éves lány vagyok.... nyár estére vajon fel lehet venni egy ilyen nyári ruhát ilyen helyen?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. máj. 5. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a zárt cuccokat preferálnám, főleg ,ha kirándultok.

Ott a nem szépség hanem a praktikusság a mérvadó. Szóval szoknya alapból kilőve.

Arról nem is beszélve, hogy esete szúnyog támadás (zárt ruha), reggel meg kirándulás ->kullancsok (zárt ruha).


Nem nyaralni mész! Kirándulni!

A szépségválasztást hagyd meg a hétköznapokra. Senki ne gondolja rólad, hogy milyen buta szőke vagy.


Zárt cipő! (lehet vízhatlan), esőkabát, esernyő.

2012. máj. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez jó hely, voltam már itt. Klassz a tanösvénye, de nem árt olyan cipőt venni ami tartja a bokát és nem sima a talpa. Egy kényelmes nadrág sem árt és vigyél esőkabátot is. Este itt ne vegyél fel nyári ruhát, mert megesznek a szúnyogok :D
2012. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ja jó... értem... :) köszönöm... az utolsótól: mesélnél nekem még egy kicsit a helyről? Mert igazából nem nagyon szeretek ilyen helyekre menni, csak ha tényleg jó... és most még dönthetek hogy megyek-e...
2012. máj. 5. 12:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz túrázni, szereted az erdőt, a virágokat, állatokat, akkor nagyon jól fogod magad ott érezni. Jó fejek az erdészek is. Nagyon sok érdekes dolgot mutatnak meg. Bár igaz, mi túrázó család vagyunk.
2012. máj. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi osztálykiránduláson eddig mindig túráztunk és stb. Én imádtam, és imádom is..:)

Bármilyen ruhát vihetsz amit szeretsz, mondjuk szoknya kilőve, de bentre vehetsz fel nyári ruhát, bár én nem preferálom.:)

2012. máj. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
aha... és a szállásról mit tudsz mondani??? egyébként köszönöm a választ!
2012. máj. 7. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!