Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Idén először megyek a hegyalja...

Idén először megyek a hegyalja fesztiválra. Olyanoktól szeretnék válaszokat, akik már voltak. Mit érdemes vinni ( gondolok itt ruhára, milyen cipő? ) és hogy miket nem lehet bevinni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 00:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyakorlott hegyaljás volnék :D

Nem írtad, hogy lány vagy fiú, de kb ugyanaz. Minden napra tiszta ruha, cipőből én 1 papucs (zuhanyozás miatt műanyag + ebben tudok napközben is mászkálni) meg 1 zárt cipő (tornacipő). Ennyi. A ruha között legyen esőkabát (jól szokott jönni) min 1 vastag pulcsi, 1 hosszú gatya ha fázós vagy meg fürdőruha feltétlen (2 folyó partján nehéz megúszni nélküle).

Szoktam vinni egy övtáskát, amiben ha kijövök a sátorból, akkor mindenem belefér (iratok, pénz, telefon).

fontos, hogy semmi értékeset ne pakolj be! Lehet az akár márkás ruha, ékszer, túl jó cipő, túl sok készpénz, mert csak aggódni fogsz érte és nem garantálja senki, hogy nem viszik el.

Törölközőből én szeretek kettőt vinni, 1t zuhanyozni, 1t a partra, de ez ízlés dolga.

Jó ha hozol szúnyogriasztót, mert tavaly pl rengeteg volt meg naptejet.

Kést, kalapácsot, esernyőt, parfümöt, szöges nyakláncot,stb a bejáratnál elveszik és bedobják egy nagy közös ládába, úgyhogy akár keresztet is vethetsz rá.

Egyelőre így hirtelen ennyi


Jah mobiltöltő nem árt, meg ugye sátras alapkellékek.

2011. júl. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fél literesnél nagyobb üveget sem lehet. Meg persze gázrezsót, főzni úgysem fogtok :)
2011. júl. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A ruhát nem tudom mennyire írjam le részletesen :D
2011. júl. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egy függő lakatot a sátorra :)
2011. júl. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

lány vagyok amugy. :D

köszönöm szépen a válaszokat!:)

annyi kérdésem van még, hogy akkor nincs olyan hogy értékmegőrző, vagy valami széf, ahova be lehet tenni az iratokat, stb.? :s

és még annyi, hogy milyen táskába pakoljak? mert van ez a sima sporttáska ( [link] ), meg a bőrönd, bár gondolom az első.. :DD

2011. júl. 7. 12:01
 6/6 anonim válasza:

Sporttáska.

Én a helyedben vinnék váltócipőt is.Bár én nem hegyalján voltam,de hatalmas sár volt és sok eső,elkellett volna egy váltócipő. Meleg ruhát is vinnék bőven(persze normális keretek között).

Az ilyen helyeken sajnos értékmegőrző nem nagyon akad,pedig elkellene.

2011. júl. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!