Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most vannak a ballagások, ti...

Most vannak a ballagások, ti hogy boldogultatok a magassarkúitokkal?

Figyelt kérdés
Én egyen voltam hivatalos, de ott is a lányok egy jó része már ünnepség közben levette, ez teljesen általános mindenhol?

2012. máj. 5. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem általános. Nem értem, miért kell 14-15 centis platfrom tűsarkúakban ballagni. Aki nem tud benne menni, ne vegye fel. Gondolom csak azért vették le.
2012. máj. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Nekem már középsuliban is egy sportosabb sima talpú bőrcipőm volt.

Valami ilyesmi, csak ennél ünnepélyesebb

[link]

2012. máj. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jáj, trolin billegett egy ballagó lány, volt vagy 120 kg, miniszoknyában, platformban, a duci, görbe lábaival...Önkritika a mai fiataloknál hol van?
2012. máj. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
45%

Attól még, hogy a vékonylányok felveszik a magassarkút, egy testesebbnek nem kéne...

Nem szoktam magassarkúban lenni, de nézni is rossz amikor 10 centis sarkokkal flangálnak el elöttem én meg azt várom,hogy mikor buknak orra.:D

2012. máj. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezek szerint senki nem mászkált közületek mezítláb?
2012. máj. 6. 09:53
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre izgulsz, basszus ?
2012. máj. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!