Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok Párizsban olcsó,...

Hol találok Párizsban olcsó, trendi, szép ruhákat?

Figyelt kérdés

2012. máj. 6. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem olcsót ott nem fogsz találni.
2012. máj. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olcsó nem lesz, de sok szép igen. Mindenesetre a Champs Elyséé környékét kerüld, mert brutáldrága.
2012. máj. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

nem tudom, aktuàlis-e még,de leirok pàr helyet. :)

Montmartre, azt hiszem a Place de Clichy metromegallo, ha elindulsz felfelé, a Sacre Coeur felé, rengeteg second hand shopot talàlsz, elképeszto mennyiségu ruhàval ( amik tokjol néznek ki!, tavaly 5 euroért vettem egy bézs Jean Paul Gauiltier bluzt ott) illetve ugyanarra talalsz egy masik bolt-is, ahol nagyon olcson vannak nagyon divatos -uj- ruhak, ott farmereket néztem, azt hiszem 15-35 euro kozott volt az aruk. Ott cipok is vannak.

Ugyanazon a metrovonalon , a Porte de Clignancourt-nàl kezdodik a hires " bolhapiac", ahogy kilépsz a metrobol, ruhaàrusokat talàlsz, ez kb hasonolo mint otthon a piacok. ( ott tàskàkat vettem, de arra nehogy egyedul menj, elég veszélyes kornyék)

Ha a fent emlitett Montmartre-rol gyalog elindulsz Barbès felé, ott szinte csak arab kereskedok boltjaiba fogsz futni, akik szinte bagoért àrulnak egészen csinos cipoket, ruhakat, meg kb mindent, mert a utcan az arab fickok még azt is megszerzik neked percek alatt, amire nem is gondoltàl volna :D ( figyelem: itt se màszkàlj egyedul)

Belleville: ezt a helyet imàdom, jobb oldalt kinai boltok, ( gyonyoruséges kinai, himzett szaténfelsot vettem két éve 2 (!!!!!!) euroért, a mai napig remek àllapotban van), bal oldalon peig arabok :) (ott nagyon jol be lehet vasarolni minoségi kozmetikumokbol , a L'Oréal, Bourjois stb termékeket a bolti àr negyedéért adjàk.. Szemfestéket, ruzst sokszor vettem ott)

Ha nem kockàztatsz meg ennyire "populàris" helyeket, akkor a neked valo hely a Les Halles ( metromegàllo neve ugyanaz), egy orbitàlisan nagy "plaza", kozépkategoriàs boltokat is talàlsz ott dogivel.

Voilà:)

2012. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!