Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha alkoholos filccel csinálok...

Ha alkoholos filccel csinálok pólóra mintát, akkor az mosásnál elkopik, elmaszatolódik?

Figyelt kérdés
Ilyen textílfestékekkel egyelőre nem mernék próbálkozni :S

2012. máj. 6. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
valószínűleg igen.
2012. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nagyon csúnya lesz, mármint én egy fehér pólón sokfélét kipróbáltam, és van ami ÓRIÁSI liláskék foltot csinált (fekete filc), van ami teljesen kifakult, szóval szerintem nem érdemes kísérletezni vele..

viszont nem értem miért félsz a textilfestéktől : D

a pentart-nak vannak belevasalós textilfestékei, egész olcsók (20ml 400 ft körül van ami a többi festékhez képest nagyon jó ár), vízzel tudod higítani is, és ha belevasalod, tényleg tartós lesz. elég sok színben van hobbiboltokban.

remélem tudtam segíteni : D

2012. máj. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 csokissüti002976 ***** válasza:
Csináld meg először filccel, aztán ha tetszik a végeredmény fuss rajta végig festékkel. De van ám textilfilc is! :)
2012. máj. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettek :)

Akkor lehet megpróbálkozom vele ;)

2012. máj. 7. 15:17
 5/5 anonim válasza:
Na hogy sikerült ?
2012. szept. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!