Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyit érdemes egy kínai...

Mennyit érdemes egy kínai válltáskáért kiadni? Milyen színben vásároljam, hogy az hétköznapra mindenféle ruhához hordható legyen? Fehér esetleg vagy színes a befutóbb? (:

Figyelt kérdés

Olyanra gondoltam, ami egy fiókos, cipzáros, telefontartós, belefér egy fél literes palack, és divatos is azért. :)


[link]


Valami ehhez hasonlót szeretnék, kevesebb zsebbel, és kínai üzletben vásárolnám meg. :)


Köszönöm előre is a tanácsokat! 20/L. :)



2012. máj. 8. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

szép ez a táska nagyon:) nem tudom melyik városba laksz de skálában is nagyon szép táskák vannak 5 ezer ft körül! Kínaiban 3 ezer ft körül fogsz találni de elég csicsásak szerintem,de ki lehet fogni jókat:)

Színeset csak akkor vegyél ha olyan a ruhatárad is :) pl veszel egy sárga táskát és te pink-ben vagy már is bukta:) Én inkább feketét,fehéret,barnát,pirosat szoktam venni,bár most beleszerettem egy virágmintásba is :)

2012. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3-4 ezernél többet nem adnék érte. Lehet, hogy nem kapod meg alább, de a kínai táskák ritkán bírnak egy szezonnál többet, szóval kár kiadni 5-6 ezret értük.
2012. máj. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Debrecenben szeretném venni, azért is írtam a kulcsszavakhoz oda Db.-t. :)


Szerintem majd szétnézek a Füredi utcai Ázsia Centerben, a Piac utcai nagy kínaiba, meg lehet a Petőfi téri táskaüzletbe is. (bár itt kétlem, hogy 10000 Ft alatt vannak táskák.)

Valami tipp még esetleg, ahová érdekes lenne benéznem? :)

2012. máj. 8. 20:26
 4/9 A kérdező kommentje:
+n +n . :)
2012. máj. 8. 20:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem bőr táskáért én bizony nem adnék ki ennyit. Ha bőr lenne, simán. Én 2000-ért vettem akkora táskát, amiben egy egész óvodát elcipelhetnék magammal egy kis butikban. Azt javaslom, nézzél szét jobban.
2012. máj. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy én nem szeretnék olyan táskát vásárolni, ami az az tipikus ''malaclopós''. Ilyen kis tiptopat szeretnék, amibe tényleg egy fél literes víznél, pénztárcánál, telefonnál, kulcscsomónál, egy pár kozmetikai cuccnál több nem fér.

Budmilos válltáskám van, azért nem akarnék nagyon nagyot venni.

2012. máj. 8. 20:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor meg főleg sok érte a 6000.

Én csak példának írtam, hogy lehet ekkorát is venni ilyen sok pénzért. Aluljáróban, kapualjakban, kisebb boltokban próbálkozz.

2012. máj. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Debrecenben nem sok aluljáróról tudok. :D


Én max. 3-3500 Ft.-ot adnék érte, szóval majd szétnézek. :)

2012. máj. 8. 20:57
 9/9 A kérdező kommentje:
2 500 Ft-ért sikerült végül vásárolnom egy jópofa fehéret Debrecenben. :)
2012. máj. 9. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!