Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 20-30-40-es nők, nyári esküvőr...

20-30-40-es nők, nyári esküvőre, vendégként milyen ruhát vesztek fel?

Figyelt kérdés
linknek is örülök! köszi a válaszokat!

2012. máj. 9. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 35 évesen ilyesmit vennék fel:

[link]

[link]

[link]

2012. máj. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én valamilyen csinos, visszafogott mintájú-színű, nem túl mini koktélruhát egy szép magassarkú cipővel, a ruhához-cipőhöz passzoló kis méretű táskával, esetleg kis nyári kalappal, ami szintén megy a ruhához, cipőhöz. Arra törekednék, hogy fiatalosan sikkes legyek, de semmiképp nem kihívó. Linkelni sajnos nem tudok, nagyon lassú a netem:( írd meg ezeket google-be, biztos tudsz variálni azok alapján, amiket leírtam:)


Én 26 vagyok

2012. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

én ezeket néztem:


[link]


[link]


[link]


de ha túlságosan be akarom tartani, hogy ne legyen (benne) fekete, fehér, piros,túl színes,ne legyen túl utcai, túl alkalmi, túl rövid, hosszú azért nem jó mert ha mindenki lazábbra veszi, akkor kirínék, szóval ha mindent betartok.....áhhh.


1. válaszoló köszi a linkeket, én is néztem ezeket, de ugye fehér ne legyen, a többi színe nem tetszik, a másik ruhából meg már csak fekete van, azt sem illik. Azt hiszem túlkombinálom.


köszi a válaszokat mindkettőtöknek!!!!

2012. máj. 9. 21:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a selyem topp a szoknyával nagyon jól mutatna, és annyi kis fehér még nem árt meg :)
2012. máj. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!