Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elég kis lábakon élek.154centi...

Elég kis lábakon élek.154centi vagyok és a lábam csak 33-as.20centi a talpam hossza. Van valami webbolt, cipőbolt valahol, ahol nem arany áron vannak a kisméretű cipők és nem ódivatúak?

Figyelt kérdés

Édesanya vagyok és szörnyen ciki, hogy gyerekcipőket kell vennem, mert mást nem találok a lábamra.

Szeretnék én is magassarkúban járni, hogy legalább egy kicsit nőiesebbnek érezzem magam, de gyerekeknek nem gyártanak magassarkút(ami természetes).

Már több helyen néztem interneten, de amik ott vannak olyan ódivatúak és leginkább nagymama cipők és egyáltalán nem fiatalosak. Nem akarok úgy öltözni 21évesen, mint egy 60éves.

Nem tudtok ajánlani valami boltot, ahol nem arany áron vannak cipők, kisméretűek és nem túl ódivatúak? Vidéki vagyok, de felmennék érte Pestre, ha azon múlna, hogy lehetne végre egy normális cipőm. Írhattok pontos címet, webcímet, akármit...

A kicsicipo.hu-t már próbáltam, ha nem találok annál jobbat, onnan lesz cipőm.

Segítsetek légyszi.



2012. máj. 12. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy mennyiért árulják a portékáikat, meg hogy milyenek, de ezeket találtam:

[link]

[link]

Illetve, a Március 15-e térnél(Duna utca oldalán) van egy bolt, de sajnos a neten nem találom. Remélem tudtam segíteni

2012. máj. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

www.cipomagus.hu

Szeretettel várunk minden látogatót!

2012. okt. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!