Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mióta létezik bugyi? Szóval a...

Mióta létezik bugyi? Szóval a nők mióta hordanak bugyit? Na és aztán xD tulajdonképpen mi értelme van a bugyi hordásnak? Komolyan nem látom.

Figyelt kérdés
ha lehet az első kérdésre koncentráljunk az érdekel legjobban

2012. ápr. 5. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Google a barátod.
2012. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha megtaláltam volna nem tenném fel ezt a kérdést
2012. ápr. 5. 17:10
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
2012. ápr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Én régóta, az emberiséget nem tudom.

Vegyél fel egy rövidgatyát bugyi nélkül, rohadt kényelmetlen. Meg olyan dolgokat csinál amiket nem akarok itt leírni mert sok érzékenylelkű is olvassa. :D

2012. ápr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A bugyit, a középkorban találták ki, de csak a mult században terjedt el, mindenhol. Először olyan volt, mint egy férfi gyatya. A 18-19. században, még leért egyészen a bokáig. A 20. században kezdett rövidülni (ahogy a szoknya is). Nagymamáinké olyan volt, mint egy rövidnadrág, mára már nem sokat hagy a képzeletre némelyik:D

A hordásának főleg egészségügyi okai vannak. A lányoknál sajnos folynak ki dolgok lentről ami összekoszolhatná a nadrágot. Ezért hordunk általában éjjel-nappal bugyit. Max. nagy melegben nyáron, otthon nem.

2012. ápr. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Már több ezer éve is hordtak ágyékkötőt meg hasonlókat!

Szóval a kérdés az hogy mit veszünk bugyinak!

Ha a ma is mert klasszikus alakot, anyagot stb akkor a leírásban is benne van.


Ja és hogy mi értelme?

Most a téli példát nem is hoznám föl mert evidens. Pláne nekem mint pasinak! Bár lehet a lányoké nem fagy szét minusz 10 fokban :)))

Az meg hogy milyen vicces dolgok történhetnek bugyi/boxer nélkül azt mindenki fantáziájára hagyom. A lényeg hogy én nem nagyon hordtam gatyát boxer vagy bugyi nélkül :))

2012. ápr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kellemetlen, amikor pl a farmer kidörzsöli a feneked. Smirglizd a popód dörzspapírral és rájössz, hogy mire jó. :D
2012. ápr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!