Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A végig gombos, vagy a cipzáro...

A végig gombos, vagy a cipzáros sliccű farmit szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Cipzáros, egyértelműen, mert a gombokat míg ki-be gombolod, nagyon sok idő eltelik, és ha hosszú, feszülős felsőt veszek fel, akkor nem kell állandóan igazgatnom magam, hogy ne látszanak ki a gombok.
2012. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Végül is mind a kettőnek van előnye. A cipzárasból könnyebben és gyorsabban ki tudom magam hámozni. Pl wc-re sietve vészhelyzetben. :)

A gombos meg nem tud lecsúszkálni.

2012. máj. 12. 21:08
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
"farmit"... atyaég, hát már a farmert se lehet normálisan leírni????
2012. máj. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves atyaég!

Ezek szerint mégis tudtad miről van szó!

Gondolom a te szádat még az a szó sem hagyta el, hogy tévé. Szigorúan mindig televíziós készüléknek mondod...

Amúgy láthatod, hogy nem a nyelvészeti témában tettem fel a kérdést, tehát inkább próbálj meg erre koncentrálni.

Köszönöm.

2012. máj. 14. 08:33
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Kedves kérdező!

"A közszói betűszót alkotó betűk nevét néhány esetben már teljesen kiírjuk: pévécé, tébécé, téesz, tévé stb." Tehát a magyar helyesírás szabályai szerint teljesen elfogadott. Olyan szó viszont, hogy farmi, maximum annyit jelent, hogy farmról származó.

Üdv: atyaég

2012. máj. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves atyaég!

Ezek szerint szövegértésből megbuktál.

Igazán sajnálom. :(

2012. máj. 15. 08:13
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

Kedves kérdező!

Azt hiszem, az olyan szövegekből, mint farmi, pari, ubi, sali, narisari, séti, inkább azok bukhatnának meg, akik használják.

Üdv: atyaég

:)

2012. máj. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves atyaég!

Abban a mondatban, ami ismételten nem jutott el a tudatodig, egyetlen ilyen kifejezés sem volt.

2012. máj. 15. 18:10
 9/10 anonim válasza:
37%

Én inkább a kérdésre válaszolnék még ha tökre gáz és übercikinek is tartom a farmi szó használatát.

A gombos farmer dögösebb , férfiasabb . A cipzáros meg gagyi.

Ennyit szerettem volna FARMIKA.

2013. aug. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 sobo8 válasza:
Én csak gombosat hordok, a másik tipus meglehetősen ellenszenves. Még szerencse, hogy gombosat is lehet kapni, ami pont a méretem.
2019. okt. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!