Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretitek a nejlon bokazoknit...

Szeretitek a nejlon bokazoknit tavasszal-ősszel hordani cipőben? Mit hordtok helyette?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 4. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Converse-ben rendes zoknit hordok, balerina és tűsarkú cipőkbe nem veszek nylon zoknit. Semmi értelme, szerintem csúnya, beleizzad a láb, és nem az a zokni ment meg senkit a felfázástól.
2012. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha mondjuk fel kell venned egy elegáns szövetnadrágot. Akkor csak nem húzod fel mezítláb a cipőt, hanem vagy nejlonharisnya vagy n.zokni. Mit lehetne ehelyett? Van ebből valami nem nejlonos változat?
2012. ápr. 4. 21:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem szeretem, utálom. De még egy fokkal jobb, mint mezítláb, mert akkor hozzátapad a cipő belseje a bőrhöz.

Persze ha egy mód van rá, pamutzoknit hordok, csak ugye az nem minden cipőhöz való....

Vannak még a pamutos titokzoknik, de azzal az a baj, hogy vagy kilógnak a cipőből (balerinacipőből, mert annak rövid az eleje), vagy lecsúsznak a lábról...

2012. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem kell szövetnadrágot felvennem sose. De ahhoz se vennék nylon zoknit, minek? Mivel néz ki jobban, mint az, ha zokni nélkül veszel fel egy körömcipőt? Nem igazán értem.
2012. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam hordani. Cipőtől és nadrágtól függ, hogy rendes vagy nejlonzoknit hordok. Mezítláb csak a szandált szerem felvenni.
2012. ápr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 harisnyababee ***** válasza:
Én azt szoktam hordani, nincs vele semmi bajom..
2012. ápr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, de én egész nejlont hordok. F30
2012. aug. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!