Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Origami bikinik? Vélemények,...

Origami bikinik? Vélemények, tapasztalatok.

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 12. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Túl csicsás anyagokból csinálják, pedig a fazon tetszik. Nézegettem őket, de maradok a jól bevált Calzedoniánál.
2012. máj. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csicsáson mit gondolsz? az anyag? mert akkor azt fogtad is, nem olyan mint egy egyszerű fürdőruci kicsit ruhább anyaga van, de nyúlik, szóval gumis. Ha a színére gondolsz, van ami nem annyira csicsás....
2012. máj. 13. 10:12
 3/9 anonim ***** válasza:
A színére. Én nem szeretem a mintás fürdőruhákat, ezek meg túl mintásak, ráadásúl gagyi hatást keltenek pl. a kis csillagos, meg a rózsaszín barna "buborékos". Meg ők amúgy is inkább a pántosban vannak otthon, én meg a bandeau-t szeretem, meg a brazil tangát, az origamiban meg csak ez a "teli" bugyi van, meg sima tanga amit még fehérneműben sem veszek fel, nemhogy strandra. :D
2012. máj. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ja értem..tehát nem a te stílusod...:) ennyi:)

de akinek van arra lennék kíváncsi h jól bírják e ezek a fürdőruhák?

2012. máj. 13. 13:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Véleményt is kértél, ezért írtam le. :)
2012. máj. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

igazad van:) de azért köszi am én ilyet vettem: [link]

tetszik, a stílusom is, a bőröm is barna szóval megfelelő, és szerintem ez nem túl csicsás...

2012. máj. 13. 14:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az, de még szerencse, hogy nem vagyunk egyformák :) Hordd egészséggel.
2012. máj. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
így van, köszi
2012. máj. 13. 19:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az a bikini, amit vettél, de a többi is nagyon csinos. Az egyetlen ami nem tetszik, azok az ár cédulákon található összegek. Nyilván minőségi darabokról beszélünk, de nekem akkor is sok 10 000 egy bikiniért.
2012. jún. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!