Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 15 évesen felvehetek ilyet?...

15 évesen felvehetek ilyet? (a harmadik, sötétzöld szandálra gondolok)

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 13. 18:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
öhmmm,hát nem igazán. ... bár ha nem zavar a cikizés, csúfolódás stb. és anyudék megengedik akkor nyugodtan!!! ...
2012. máj. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj, ez valami förtelem... persze ha Neked tetszik, és tudnál is benne menni, miért ne. A mai 15 évesek már nem olyanok, mint én voltam x évvel ezelőtt, h Anyukám kitagadott volna ekkora sarkakkal.
2012. máj. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Uram atyám, ez valami nagyon szánalmas
2012. máj. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

ez 20 centis? o.O

jesszusmária

2012. máj. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15 évesen ez még túlzás. A személyes véleményem az, hogy habár tudom, hogy éppen ez a csótányroppantó telitalp a divat, de fertelmesen nőietlenek és közönségesek ezek a topánkák, nem kell mindenáron követni a divatot.
2012. máj. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Felvehetni felveheted, nincs megtiltva.

Az meg más kérdés, hogy nem egy ízléses cipő...

2012. máj. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha hozzáillő, ízléses ruhával hordod, szerintem belefér feltéve, ha képes vagy benne normálisan járni. Mert nincs annál rosszabb, mikor a tinilányok botladoznak egy-egy magassarkúban, de azért is felveszik, hogy demonstrálják, bizony, ők már felnőttek.

Bár én még a helyedben inkább várnék ennek a cipőnek a hordásával pár évet, mert nem igazán illik ez egy 15 éves lányhoz. Ha magassarkút akarsz hordani, vegyél egy alacsonyabbat, visszafogodtabbat.

Amúgy a cipővel semmi bajom, csak az az irdatlan magas sarka zavar, amúgy tetszik, bár nem hiszem, hogy hordanám, nem a stílusom.

És igen, ezt én 15 éves fejjel írtam le...

2012. máj. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
atyaég hát miez? ez senkinek sem való nemhogy egy 15 évesnek.
2012. máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is 15 vagyok. Nekem tetszik nyugodtan felveheted ha olyan a stílusod de csa 1 hónap mulv suli bégére amikor nagyon meleg lesz
2012. máj. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez kamu kérdés ugye? :D Ilyen szörnyűséget senki nem akarhat hordani :D
2012. máj. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!