Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik melltartót használjam?

Melyik melltartót használjam?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon bejönnek a sportmelltartók. A másikok azért nem tetszenek, mert nagyobbitsák a mellem és nekem nem tetszik. Anyám szerint tegyek rendes melltartót, mert lefognak logni a melleim, ha nem formálodnak.Szeretném megérdezni h nektek mi a véleményetek erről, mert most még nem szeretnék nagy melleket amiki melltartóval nagyok, de lehet hogy majd idővel szeretnék és akkor nem fogom szégylni, de nem szeretném, ha logos lenne szeretném ha inkább feszes.

2012. máj. 13. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt használod, amelyiket akarod, de inkább tanulj már meg írni, meg fogalmazni!!
2012. máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bocsánat mindenkineka a helyesirásért.

Igen én a sportmelltartót szeretem és azt is viselem mindennap, de nem fognak lelogni ez a kérdés.

2012. máj. 13. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!