Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki, ha elfelejtettem alsógat...

Ciki, ha elfelejtettem alsógatyát venni?

Figyelt kérdés

Tesióra után siettem és valahogy nem vettem fel alsógatyát.


Nem is vettem észre meg máson járt az eszem.

A következő órákon mögöttem ülő csajok viszont végig szakadtak, először nem tudtam min, de kiderült a nadrágból kilógó fenekemen amit párszor le is fotóztak.....

Kitalálták h lehet felteszik facebookra is :/


Szerintetek én tehetek róla mert idióta voltam vagy le kéne oltani őket s tenni valamt?

Kicsit gáz az egész


2012. máj. 14. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond azt, h volt rajtad csak nem a nyakadig húzod föl és lejjebb volt. Am meg poénkodd el az mindig bejön. :D
2012. máj. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pl. nektek raktam ki rem tetszett és rá fogtok masztizni. Nem volt jobb dolgotok, mint a seggemet nézni? _ha bejön akkor nesztek és told le a gatyót. ennyi
2012. máj. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ezek a lányok hány évesek 5? xd amúgy nem para bárkivel előfordulhat.
2012. máj. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogják feltenni fb-ra! Amúgy meg szardd már le őket, mondd, hogy pont nektek tettem ki. Az én osztálytársaim olyan perverzek, hogy letolják óra közepén a gatyájukat..
2012. máj. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!