Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltetek mar a bonprixbol...

Laylessza kérdése:

Rendeltetek mar a bonprixbol furdoruhat?

Figyelt kérdés
milyen méretet rendeljek? 90-65-90 ruhaba 36-38ast szoktam de szerintem furdoruciba nem lenne nagy a 40es
2012. máj. 15. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ezért nem rendelek netről ruhákat, mert a méretekre nem mindig adok inkább :S Egyszer rendeltem fürdőruhát valami oldalról direkt 2 mérettel kisebbet rendeltem mert tudtam hogyha azt a méretet veszem amit kéne nagyobb lesz, bejött a dolog de többet nem kockáztatok én sem. Szerintem rendelj meg valamit aztán ha nem jó küldd vissza hogy küldjenek helyette nagyobbat vagy kisebbet. De szerintem először telefonálj meg és kérdezd meg hogy lehet-e ilyet.
2012. máj. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én elég sűrűn rendelek tőlük, nekem eddig még sosem volt problémám a méretekkel. Lájkod és itt megkérdezheted a valódi szakértőt, Andreát! :)


[link]


Egyébként én mindig a szokásos méretet rendelem.

2012. máj. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is rendeltem már tőlük nem egyszer fürdőrucit. Pedig spec. méret vagyok mert 95/74/98 vagyok azaz 40es méret de a cicim nagy így nagy kosarút kellett válasszak. De jó méret ügyileg mindig!! Ami miatt esetleg nem stimmelhet, az a fazon ami nem jó, de akkor visszaküldöm és visszafizetik az árát 30 napon belül.
2012. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a valaszokat vegulis a 40est rendeltem majd meglatjuk :) ruhakat amit rendeltem mindig jo volt :)
2012. máj. 19. 14:38
 5/6 A kérdező kommentje:

Na sziasztok :P B kosar 40es meretet rendeltem :P tokeletes a méret :P egyszeruen nagyszeru :P be is linkelem ha valakit erdekel :)

ez az a fürdőruha : [link] Homárpiros szinube rendeltem :) nagyon szuper :P imadom:P

2012. máj. 24. 11:46
 6/6 anonim ***** válasza:

:))) Nagyon tuti, én is ilyet rendeltem pont csak a tankini változatát, 40 E-ben nagyon szépséges:))

egyik előző válaszoló voltam.

2012. máj. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!