Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más is kényelmetlenül érzi...

Más is kényelmetlenül érzi magát az idő miatt? Ilyenkor lehetetlennek érzem, hogy csinosan öltözzek fel, ti hogy öltöztök ilyenkor?

Figyelt kérdés
Nem tudom a szép, új nyári ruháim hordani ;(.
2012. máj. 16. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

engem is bosszant ne aggódj..végre elraktam a hosszú újjú felsőimet amit már amúgyis untam hordani,erre újra elő hosszú nadrággal ejj..

mindegy ne sopánkodjunk jön még jó idő :)

2012. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na de mikor :) így a legrosszabb, hogy el lehetett tenni a meleg darabokat, alig kellett valamit felöltözni, erre tessék.
2012. máj. 16. 14:46
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
péntektől már melegszik az idő :)
2012. máj. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

igeen, utálom ezt az időt, a hajamat szétfújja a szél, már úgy járkálnék szoknyába és csini felsőkbe, de ilyen hülye időben nem lehet...:S áh ezek a női problémák...:D

18/L

2012. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az izzadós ismerőseim meg azt mondják, milyen jó, hogy nincs meleg, így nem kell mindig az izzadás és a foltok miatt aggódniuk. Vagy aki nem szereti mutogatni magát az is örül hogy beöltözhet.


Én mondjuk nem szeretem a szelet, de ha hűvösebb van, az nem baj.

2012. máj. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor felveszek egy hosszú nadrágot,egy blézert vagy kiskabátot és magassarkút és máris csinos vagyok.Ráadásul nm is izzadom szét magam:D Nekem semmi gondom ezzel az idővel,max a szél zavaró mikor szétfujja a hajam de túlélem.Azt se szeretem mikor fizesre izzad a hajam a kánikulában.
2012. máj. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem tökéletesen megfelel ez az idő. Nem izzadom le a sminkem, és nem kell amiatt aggódnom, hogy leégek, viszont nem kell vastag kabát alá rejtőznöm. Felvehetek egy farmert vagy szoknyát harisnyával, hozzá blúzt vagy valami csinos hosszú ujjú felsőt egy karcsúsított blézerrel vagy kardigánnal, egy szép magassarkú esetleg egy vékonyabb sál és mondja bárki, hogy nem csinos:)

A nyári ruhák még váratnak magukra, de nem adok sok időt, és újra azokat kell viselni.

2012. máj. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én jobban szeretem ezt az időt. meg pont hűvösebb időben tudok nőiesebben öltözködni, nyáron pl nem hordhatok magassarkút...
2012. máj. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is jobban szeretem ezt az időt, mert fel lehet öltözni, lengén kényelmetlenül érzem magam ha bámulnak :S
2012. máj. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!