Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet szép pánt nélküli 2...

Hol lehet szép pánt nélküli 2 részes fürdőruhát kapni?

Figyelt kérdés

Kínaihoz már volt szerencsém, köszönöm többet nem kérek:) My77-t nézegettem most (online), de ott egy darab fürdőruhát se találtam...hol kaphatnék szép, igényes, a követelményeimnek megfelelő fürdőrucit, viszonylag megfizethető áron?:) Illetve ezek a My77 fürdőruhák kb egy ahhoz hasonló amit leírtam, mennyibe kerülnek?


Lehetőleg feketét szeretnék, de a fehérrel illetve a rózsaszín árnyalataival sincs gondom.


21L



2012. máj. 17. 13:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja igen, ami fontos: nem kifejezetten nagyok a melleim, de nem is kicsik, ergo nem vagyok deszka...Létezik olyan kivitele ennek a fürdőruhának, ami esetleg jól is állhat?:)
2012. máj. 17. 13:33
 2/4 anonim ***** válasza:
h&m -be vannak jók, nem is drágák..
2012. máj. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
New Yorker
2012. máj. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem a H&M -ben most jók vannak. A színeket nem jegyeztem meg sajnos.Ha viszont tartósat akarsz akkor Calzedonia és Triumph.Az utóbbi 2 boltban már kicsit drágábbak, de megérik az árukat!
2012. máj. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!