Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kórházban leszek gyakorlaton,...

Kórházban leszek gyakorlaton, milyen fehér nadrágot vigyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy olyan fehér nadrágot, ami fehér, nem kell leírni.

De a fazonjáról és az anyagáról gőzöm nincs... Melegítő ? Vagy egy sima farmer anyagú fehér gatya ? Tapadós ? Lógós ? Pont jó ?

Szerintetek ?


2012. máj. 17. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én idősek otthonában voltam gyakorlaton,egy fehér bokáig érő nadrágot viseltem. De nem melegítő volt,nem is farmer,hanem szövet:) az kényelmes volt!
2012. máj. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Melegítőt semmiképpen se. Olyat, amilyen az orvosokon szokott lenni, azt a bővebb fajtát. Munkaruhaboltban viszonylag drága, de turiban is lehet jót venni. Nekem ott vettünk laboros gyakorlatra. Tökéletes.

Vagy ha egy szűkebb típusú fehér nadrágod van, akkor az is jó. Szerintem. Amúgy ha ismerősöd megy oda, kérdezz rá, hogy az övé milyen.

2012. máj. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

OKé, köszi a válaszokat :) !

Majd akkor szétnézek.

2012. máj. 17. 14:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kórházban dolgozok, általában fehér farmer van rajtam, de van amikor melegítőnadrágban vagyok (nem a susogós fajta :) ). A munkaruha boltban kapható ruhák nem túl előnyösek, és szerintem ha már emberek közé megyek, nézzek is ki valahogy.

Ami nagyon fontos, hogy kényelmes legyen, olyan amiben le tudsz hajolni és nem lóg ki a feneked :)

2012. máj. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én gyógytornász hallgató vagyok. Először fehér hosszú szárú, pamut melegítőm volt, de hamar lecseréltem, mert nem jó benne mozogni. Be kell másznom a beteg ágyába, hajolgatnom kell, lehúzódott a dereka. A munkaruházatos boltba csak nagyanyós gatyák voltak. Így vettem fehér vászon anyagot és 3000-ért varrattam magamnak egy normálisat.
2012. máj. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is :)
2012. máj. 17. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!