Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipő és harisnya illik...

Milyen cipő és harisnya illik egy pánt nélküli, fekete alapon fehér virágmintás térd alá érő alkalmi ruhához?

Figyelt kérdés

Cipő ügyben fekete, hegyesorrú bokapántosra gondoltam.

Harisnyaügyben totál tanácstalan vagyok. Fekete? Testszínű? Necc? Fényes? ....


2012. máj. 19. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a testszínűt ajánlanám, az mindig bejön! Meg írtad is, hogy a ruha is olyan, hogy "fekete alapon fehér virágmintás", szóval lehet, hogy túl sok lenne a fekete, ha még a harisnya is az lenne.
2012. máj. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a cipő jó lesz hozzá, harisnyából én testszínű fényest vennék
2012. máj. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
testszínű
2012. máj. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem vennék már fel hegyesorrú cipőt, mostanában olyan szép kis kerek orrú magassarkúakat vagy körömcipőket lehet kapni feketében, szerintem szebbek, mint a hegyesorrúak. Harisnyából a testszínűt ajánlanám, nekem is van egy (szerintem hasonló) ruhám, csak ez fehér alapon fekete virágokkal, én így öltöztem hozzá. Meg van még egy nagyon szép combfixem, ami testszínű és virágmintás, azzal is gyönyörű.
2012. máj. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kérdésem megoldva, testszínű harisnyát veszek.

Cipőben nekem nem áll jól a kerek orrú. Magas vagyok és nagy a lábam is, abban valahogy olyan ormótlannak tűnik.

2012. máj. 19. 15:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, hát nem tudom, a hegyes orrú szerintem nagyítja a lábat, a tompa orrú pedig kicsinyíti, én legalábbis úgy tapasztaltam.
2012. máj. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egyet értek az előttem szólóval a cipőkkel kapcsoltaban.Nekem 36-os lábam van és amikor felvettem a hegyesorrú cipőt szerintem simán 38-nak tűnt a lábam.Barátnőmnek 40-es lába van és hegyes orrú cipőket hord,de szerintem katasztrófa,sokkal nagyobbnak mutatja az ő lábát is.De persze mindenkinek saját döntése és ízlése,hogy milyen cipőt hord.Amugy testszinű harisnya és szerintem ne legyen mintás,mert a ruhád is az és akkor szerintem túl sok lenne a minta.
2012. jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A testszínű harisnya jó lesz. Ha van, üvegszálasat vegyél fel.
2012. jún. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!