Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen környezetben mit viselje...

Ilyen környezetben mit viseljen az ember, hogy ne érezze magát annyira rosszul?

Figyelt kérdés
[link]

2012. máj. 19. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:

De buli ez a honlap! :D

Hol ez a hely? Mit értesz az alatt, hogy 'ne érezze magát annyira rosszul'? :)

2012. máj. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jordániában van

arra gondolok, hogy ott meleg van és mondjuk izzadékony, az a lehető legkevesebbet főjön a saját levében

2012. máj. 19. 18:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp vigyél magaddal valami szalmakalapot mert nagyon könnyen lehet napszúrást kapni. Amúgy valami könnyű anyagú ujjatlan világos felső és egy könnyű kis sort vagy lenge szoknya, bár utóbbiban nem tudom mennyire könnyű túrázni. És zárt cipő, vagy a forró homok nem az ember barátja... Viszont vannak helyek ahol nem nézik jó szemmel ha túl lenge az öltözeted, ennek nézz utána.
2012. máj. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én inkább egy "válleltakarós" felsőt ajánlanék, mert ha kinn van a vállad, akkor könnyebb leégni. Nem kell, hogy hosszú ujjú legyen, csak kb ilyen:

[link]

2012. máj. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 halibel ***** válasza:

Hosszú ujjú kell, szerintem, csak ilyen "lenge" :)


(OFF: kb. egy órája azzal a honlappal szórakozok, köszi xD )

2012. máj. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

jó szórakozást:D

2012. máj. 19. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!