Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol van Budapesten olyan...

Hol van Budapesten olyan bolt, piac, ahol lehet venni nyári szandálokat, cipőket olyan 1500-2000 Ft-ért, ami pl. a kínai piacon 3000 Ft?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
na az engem is érdekelne, de Győrben
2012. máj. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nézzetek be egy turiba [link]
2012. máj. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Kínai boltban!!! A Szent László téren (Pesten X. kerület) van egy nagy Hong Kong áruház és az emelet tele van cipőkkel, nagyon szuperek és olcsók is!
2012. máj. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A Szent István térre biztos elmegyek, viszonylag közel is lakom hozzá. :)
2012. máj. 23. 15:15
 5/8 anonim válasza:
Szent László :) Én is a héten fogok menni, mert szeretnék beújítani egy szandit! Biztos hamar megtalálod majd, régen Skála áruház volt az épületben!
2012. máj. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szent László igen, félreírtam. :) Pontosan nem tudod megmondani, hogy hol van, pl. mi van mellette? köszi előre is
2012. máj. 23. 19:30
 7/8 anonim válasza:
Hát én a 9es busszal szoktam menni és a végállomásnál szállok le róla, vagyis ott ahol a többi busz is megáll. és onnan elindulok balra ahol van egy spar azthiszem és lakóházak is meg a "csövesek" is szoktak ott tanyázni :)) És onnan jobbra kell menni és máris ott az épólete! ki van írva h hong kong áruház :) meg sok ruha a kirakatban! A cipők pedig az emeleten vannak:)
2012. máj. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :) Jó vásárlást majd neked, mikor mész! :)
2012. máj. 24. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!