Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ismét divatba jöttek a magas...

Ismét divatba jöttek a magas derekú farmerek? Vagy csak én látok túl sok ilyen ruhát hordó csajszit?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többet látok magas derekú farmereket hordókat, és nem pedig a csípő gatyákban rohangálókat. Nekem eléggé hurkás a hasam, így gyorsan beszereztem egyet a magas derekúból, de valami borzalmasan érzem magam benne. Tök jó farmer, kényelmes is, csak máson jól áll ha magas nekem viszont kellemetlen érzést nyújt, hogy ekkora a dereka. 31 vagyok, már szültem egy gyereket, és az alakom sajnos nem a legjobb. Így tökéletes döntésnek tűnt, ez a fajta farmer. Igyekszem valamennyire követni a divatot, ugyanolyan ruháim vannak, mint sok huszonévesnek, és jól is érzem magamat bennük, nem tartom magam öregnek, lelakottnak. Csak a hassal van gond, de ez a gatyó legalább eltakarja :), viszont olyan " ódivatúnak " tartom magamat benne. Lehet, hogy rossz vásárt csináltam?? Égő a magas derekú??
2012. máj. 23. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azért vettem magas derekút, mert nem csípem, ha ki van a derekam, meg a fél fenekem, amikor lehajolok. Az előző nadrágom sajnos ilyen volt.
2012. máj. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, már kb 1 éve visszatért a divatba:))
2012. máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztosan hordhatod, főleg, ha vékony a derekad, és hosszú lábakat akarsz!

30N

2012. máj. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem mondom hogy kifejezetten divatba jött (vagy csak nekem nem tűnt fel), viszont nem ciki hordani. Sokkal csinosabbak benne a lányok, hiszen szép egyenletes homokóra alakot lehet elérni vele, mivel nem buggyan ki a csípőnél a háj (emiatt nem értem miért vannak oda sokan a csípő fazonért, mert sokaknak nagyon nem áll jól.)

22/L

2012. máj. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!