Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hova lett a sok latex leggings...

Hova lett a sok latex leggingses csaj? Kiment a divatból?

Figyelt kérdés
Pedig elég bejövős viselet volt. De már alig látok ilyet :(

2012. máj. 24. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

itt van.

15/L

2012. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
4%
Sajnos még nem eléggé.
2012. máj. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 10inchhero ***** válasza:
98%
hát én még sokat látok :/ csak sajnos azok veszik fel, akiknek nagyon nem kéne... vagy kövérek (és nem parasztságból, de tényleg ocsmányul áll rajtuk) vagy nagyon durván bevág, ami jóó, na de utcára? Minek veszi fel?? Ennyi erővel egy szál punciban is mászkálhatna
2012. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Hála az égnek, hogy végre levetették ezeket a sz@rokat.
2012. máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

hát kövéreken tényleg nem túl jó (kicsi önkritika lehetne)

de akiknek jó lába/segge van húú. Mondjuk rövid pólóval tényleg kissé közönséges, de az engem legkevésbé zavar :D

2012. máj. 24. 22:01
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
soha nem volt divat,csak v.mi majom felvette,és elszabadult a pokol.
2012. máj. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%

A latex leggings soha nem volt divat, csak bdsm körökben.



Amire te godolsz, az a spandex, és azt még azért lehet látni itt-ott ;)

2012. máj. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélem csak egy kicsi szünetet tartanak és szépen visszajön mert eléggé bejövős nekem is a cucc! Lehet ízlésesen hordani.
2012. máj. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

igen, sztem is lehet nagyon ízléses...

és hát igen, a bdsm-es latex tényleg más, ha olyanba mászkálna valaki az utcán biztos rendesen beleizzadna :D

de amúgy attól még h ez nem az az anyag csak egy fényes streccs attól még ez a neve, mindenki így hívja. ugyanolyan mint a rotring, azt is mondják arra is ami nem is az a márka.

de ha azt írom "fényes hatású leggingses" vagy "bőr hatású leggingses" az elég hülyén hangzana

2012. máj. 25. 15:52
 10/11 ívy1 ***** válasza:
100%
Még azért látni,és én is hordom,és nagyon nem érdekel a sok önjelölt stylist véleménye,nem azért hordom mert divat,hanem mert tetszik. Amúgy jogos az anyag elnevezés félreértése,spandex-elasthan anyagból vannak többnyire,vagy lycra-elasthanból,a latex az a gumiszerü anyag.
2012. máj. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!