Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ballagási ruha. Sok lenne?

Ballagási ruha. Sok lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Most fogok ballagni(8.-ból)és a ballagásom után lesz egy vacsora egy étterembe, ahol csak a szűk családi kör van meghívva.Nem szeretnék estig fehér ingbe lenni, ezért arra gondoltam, hogy veszek egy szép ruhát.Most viszont elbizonytalanodtam, mert lehet hogy kicsit túl sokra gondoltam. Megmutatom, hogy milyen ruhára gondoltam de ha ti is úgy gondoljátok, hogy ez nem megfelelő, akkor segítenétek nekem? Nem szeretem a csicsás dolgokat, a letisztult egyszerű dolgokat szeretem. [link]

Ebből az első az a kávé színű tetszik. Köszönöm előre is a tanácsokat és a segítséget. 14/L


2012. máj. 25. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Jól néz ki,de ez nekem jobban tetszik: [link]
2012. máj. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak tudjátok megkérdőjeleződött bennem, hogy vajon koromnak megfelelően öltözködök-e!?
2012. máj. 25. 20:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem 18 ezerért ez elég húzós, ennyiből már varrathatsz is magadnak hiperszuper neked való ruhát, mert ez inkább olyan 20-tól felfele való szerintem.

Egy ballagási vacsorához szerintem egy könnyű nyári ruha bőven elég, a dressboxban biztos találsz magadnak elegáns, de mégis fiatalos darabokat töredék áron. Csomó plázában van már dressbox nevű üzlet, nézz ott körül.

2012. máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem ennyi pénzért valóban drága, 14 éves vagy még most fejlődsz, ezt egy két éven belül kinövöd. igazából az a kérdés, hogy nem lenne e lelkiismeret-furdalásod ennyi pénzt kidobni, úgy hogy valószínű nem sokáig fogod hordani. nézz körül több boltban hidd el, most egy csomó leárazás van, biztos találsz valami jobbat, és OLCSÓBBAT! :-)

meg szerintem ez a ruha kicsit felnőttes, egy 14 éves lányhoz!:)

2012. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bár nekem nem annyira tetszik,de szerintem simán felveheted!:)

Iskolába is hasonlóba szoktam járni.:)

14/L.

2012. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Még annyit akartam,hogy egy kicsit soknak találom a ruha árát.Inkább nézz be a New Yorker-be,Tally Wejl-be vagy a Pull&Bear-be,olcsóbban jutsz hozzá a ruhákhoz ezekben az üzletekben.:)

2012. máj. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szép, de nekem kicsit komoly, és NAGYON DRÁGA.

Minden nagyobb városban van H&M.

Ezeket lapozd végig: (mind a 3 oldalon nagyon jók vannak


[link]



ez pl. jó lenne :)

[link]

2012. máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem valami ilyesmi jobb lenne, egy szép magassarkúval, esetleg övvel.

[link]

2012. máj. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!