Ballagási ruha?

Figyelt kérdés

Most majd júniusba fogok ballagni(általános) és azt szeretném kérdezni hogy szerintetek ez a ruha nagyon merész lenne? Ballagás utáni ebédre gondoltam. [link]


Előre is köszönöm a válaszokat!14/L


2011. dec. 28. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hát attól függ, hogy amúgy milyen vagy. Ha kislányos, akkor ne vedd fel, ha meg felnőttes, nőies, akkor felveheted. Ha túl nagyok a melleid, akkor ne vedd fel, mert túl merész egy 14 éves lánynak.
2011. dec. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fél éve kezdte el nőiesedni. Nincsenek nagy melleim de kicsik sem olyan pont jó. :)A lábamon viszont van egy nagy anyajegy.(40cm kávéfolt) Nagyon elcsunyítana?
2011. dec. 29. 15:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk személy szerint a ruha nekem egyáltalán nem tetszik, dehát ízlések és pofonok. Ettől függetlenül szerintem akkor is túl merész lenne. Nem hinném, hogy egy 14 éves leányzónak a Sugarbirdből kéne vásárolni... Annyi szép ruhát lehet kapni.
2011. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem pont ugyanerre a ruhára gondoltam hanem ,hogy ilyen fazonút. De mindenképpen nem szeretnék túl rövidet.Köszönöm az őszinte válaszokat.Aki szeretne, még írhat!
2011. dec. 30. 20:27
 5/10 anonim ***** válasza:

(Második válaszoló vagyok) Ja, értem. Hát, szerintem akkor is jobb lenne egy olyan, aminek van pántja.

Mindenesetre hajrá, remélem, találsz majd megfelelőt! :)

2011. dec. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem tudnál linkelni képet? Hogy ötletet merítsek! :)
2011. dec. 31. 22:14
 7/10 anonim ***** válasza:

(2. vagyok) Fú, elkezdtem most keresgélni, és hát tényleg nem olyan egyszerű megtalálni a megfelelőt... :S Linkelek pár képet, nem tudom, hogy neked tetszenek -e az ilyen stílusú ruhák.


[link]


[link] -- nekem speciel ez tetszik a legjobban :-)


[link] -- az előző másik színben


[link] -- hát, ez mondjuk nem túl ünnepi... :/


[link] -- ez se kifejezetten ünnepi...


[link]


[link] -- az ilyen csipkések nagyon tetszenek még nekem, de nem tudom, hogy hány éves kortól lehetne viselni úgy, hogy ne nézz ki hülyén benne


[link]


Hát, ennyi. Nem tudom, mennyit tudtam segíteni... :/ Remélem, azért valamelyik ruha megihletett! :-)

2012. jan. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon tetszenek! Köszönöm szépen ! :))
2012. jan. 4. 18:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább bankettre lenne jó ,de ,ha van feketében ,akkor talán ballagásra is ,de nekem az a véleményem ,hogy ez inkább nagyobbaknak való ,kicsit kivágott :/
2012. máj. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát... te tudod :D

de csak óvatosan a ruhaválasztással

nekem egy csomó lány osztálytársam úgy nézett ki mint egy prosti. Persze nem azt mondom hogy te is olyan leszel csak nézz körül a ruhák között :)

2012. jún. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!