Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, fiúk mi a véleményetek...

Lányok, fiúk mi a véleményetek az olyan fiatal lányokról akik kicsit komolyabban öltözködnek, pl zakót hordanak fekete farmelhez, vagy fekete szoknya szűk ingekkel stb. ez nem öreges? 14/l

Figyelt kérdés
2012. máj. 25. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy keveset takarjon, vagy legyen feszes.
2012. máj. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erről az a véleményem hogy a lány elegánsan öltözködik. Én sulimba jár ilyen lány aki elegáns felsőket hord, szvettert zakót meg fekete szoknyát nem azt a túl kihívós fajtát, és szerintem jól áll neki megy az alakjához is. Nekem ezzel nincs kifogásom ha jól áll neki.
2012. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Azt gondolom, hogy van ízlésük és adnak magukra. Csinosak, nőiesek. De most őszintén, manapság hol vannak ilyen lányok?
2012. máj. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Lassan bejön a divatba és sokan így öltözködnek már.:)
2012. máj. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Egyetemre járok, itt nem olyan ritka jelenség ez. Jogászok, politológusok fele így jár be órára. Öregesnek nem öreges, bár van aki képes elszúrni és a sötét sminkkel még rátesz magára újabb pár évet. Van akin viccesen néz ki, mert túl vékony és alacsony hozzá az elegáns dolgok, blézerek, kosztümök, ingek meg alapból olyanok, hogy legalább 10 kilós súlyfeleslegre és 80-as mellméret felettiekre tervezték őket. Így aztán a 20 éves csitrik felé lóg. Vannak akik sznobizmusból hordják, úgy gondolják ezzel komolyabb benyomást keltenek. Ez engem kissé zavar, nem értem miért kell egy egyetemi óra kedvéért kiöltözni. De ízlések és pofonok..
2012. máj. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
47%

Nekem nem tetszene egy lányon a fekete ruha, úgy érzem, gyávaságra, zárkózottságra utal. Sokkal szebbenek tartom, ha valaki színesen saját stílus szerint öltözködik, mintha ezt az elegáns de semmitmondó fekete színt visel.


20/F

2012. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem hordanék. Szerintem olyan huszonéves titkárnős. 14/L
2013. jan. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
En nem igy mondanam,hogy komolyabban oltozkodik,az a no aki zakot vesz fel, mivel az ferfi ruhadarab,hanem inkabb langyul az illeto, vagy nem talal maganak noi ruhat! Mitol oltozne komolyan egy no, ha ferfi ruha van rajta!!!
2013. máj. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is így öltözködök, sok fekete ruha, blézer, ing. Egyik osztálytársam is mondta, hogy úgy nézek ki, mint egy titkárnõ.

16/L

2013. nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!