Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha csak az egyik térd, vagy...

Ha csak az egyik térd, vagy bokaharisnyátok, lyukad ki, vagy szalad fel, akkor csak azt dobjátok ki, amelyik lyukas, vagy mind a kettőt?

Figyelt kérdés

2012. jún. 3. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Amikor harisnyákatveszek akkor egyszerre 4-5 párt és ugyanolyan tipusut. Ezert ha kilyukad csak az egyikket dobom ki. A masikat fel tudom venni a tobbivel
2012. jún. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 harisnyababee ***** válasza:
Én is csak a lyukasat dobom ki, de azt is csak akkor, ha már nagyon tropa. Ha csak egy kis szaladás van rajta, akkor azt félreteszem(csak a szakadtat) és ha máskor olyan harisnyában, vagy combfixben vok otthon, ami vagy naon drága, vagy vmelyik kedvencem, akkor ráhúzom és úgy mászkálok a lakásban, így megóvom a rendes harit a padlótol, küszöbtől stb. Az épségben maradt felét meg elteszem egy dobozba, és előbb-utóbb úgyis kerül hozzá olyan, amivel össze tom párosítani, de olyan is volt már, h bnőimet segítettem ki velük hasonló szituban.
2012. jún. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!