Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Adidas cipőmről kezd oldalt...

Adidas cipőmről kezd oldalt lemálni a talp és a belsejében nyom a varrás, ezzel visszavihetem?

Figyelt kérdés

Az office shoesban vettem még március elején, 6 hónap garancia van rá. A belsejében eddig nem nyomott a varrás de most hogy sokat mentem benne gondolom jobban kitapostam,felvette a lábam formáját és most ezért nyom.

Van a talpánál varrás is és ragasztás is, a ragasztás kezdi elveszíteni tartósságát és az egyik párnál a jobb oldalon a másiknál a bal oldalon kezd lejönni a ragasztás.

Ha visszaviszem ezzel egyáltalán csinálnak valamit vagy elküldenek hogy nem rendeltetésszerűen használtam? Ha kezdenek vele valamit akkor kicserélik vagy kijavítják?


2012. jún. 4. 08:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy kicserelik,de pl az olyannal,hogy valika talpa ilyesmi 100% kicserelik,szerintem meg kell probalni,ha beveszik valoszinu ujat adnak,vagy ugyanazon az aron vasarolhatsz mast abban az uzletben.
2012. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!