Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket ez zavarna?

Titeket ez zavarna?

Figyelt kérdés
Kitaláltam egy nagyon jó ruhadarabot amit megtudok varrni biztos nagyon sok embernek tetszene és szeretné megvenni, de az a baj, hogy nincsen interlock varrógépem, tehát nemtudom elvarrni szépen az anyagot és a ruha belsejében látszana ez, nem lenne olyan szép, mint a bolti ruhák. Szeretném árulni ezt a ruhát az interneten. Szerintetek árulhatom így, titeket zavarna ez???

2012. máj. 31. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
nem venném meg annyi biztos,ha meg nem tünteted fel és otthon jönnék rá akkor kiaakadnék..Tudom nem látszana,de akkoris rettentően zavarna,ezt nem tudom pontosan megmondani miért..
2012. máj. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, ha nagyon jó a ruha.
2012. máj. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdés, mennyibe kerülne. Ha olyan árban lenne, mint egy boltban kapható, jó minőségű, igényesen megcsinált ruha, akkor biztos nem venném, hiszen akkor vennék jobb minőségűt, szebb kivitelezéssel. Ha olcsóbb, akkor talán. De nem biztos akkor sem, hogy hordanám, szóval ehhez látni kéne.
2012. máj. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha olcsóbban árulod mint a sima boltiakat, és felhívod rá a figyelmet, ahol árulni szeretnéd, oda feltöltesz a ruháról képet, és a belsejéről, és ha szép kívülről, nem zavarna
2012. máj. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
zig-zag-olni nem tudnád?az is megteszi.
2012. jún. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de, azt tudok :) köszi a válaszokat
2012. jún. 2. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!