Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon kicsi mellekre milyen...

Nagyon kicsi mellekre milyen bikinit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a tankini mellett döntöttem. Mellem nincs is szinte. Semmi más nem áll jól.
2009. júl. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Push-upos, vagy szivacsos háromszöges.


Amúgy meg ne foglalkozz vele, nekem sincs nagy, és mégis van férjem,aki imád, meg egy gyönyörű kislányom :)

2009. júl. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem tavaly push-up volt hát nem tudtam benne normálisan megmozdulni, hogy ne lássanak be :S nem ajánlom, amúgy ordít róla, hogy fel van polcolva a melled.

idén vékony szivacsos háromszögűm van, imádom:) kényelmes is.

2009. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is sajnos ez a bajom,hogy 17 évesen nagyon kicsik a melelim,pedig a családban mindenkinek azért van melle :/ Én már legalább 1 hónapja keresek fürdőruhát de egyik se áll jól..nemtudom mit csináljak:S ha neked vmelyik bevált légyszi írj majd :$
2009. júl. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Háromszög, középen megkötős, push-up, tankini. Szinte bármelyik jó, csak ki kell fogni a megfelelő méretet ami jól áll rajtad. Próbálj fel sokat.


Egyébként pedig rengeteg pasi meg van őrülve a kismellű lányokért, köztük én is. Egyszerűen teljesen készen vagyok attól, ha egy nőnek olyan aranyos pici és tudom, hogy nem vagyok egyedül, sőt...


Ezt üzenném minden olyan lánynak, aki úgy érzi ez problémát jelent számára.

2009. júl. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem egy ilyesmi fazonút...ezek most egyébként is nagyon divatosak!!!!

2010. júl. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!