Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha minden hónapban veszek...

Ha minden hónapban veszek magamnak egy-két felsőt, vagy nadrágot, soknak számít?

Figyelt kérdés
Havi szinten olyan 6.000-10.000 Ft-ot költök ruhára, felsőre vagy nadrágra (cipőre is ha kell). Ez szerintetek sok? Én már soknak érzem néha, de ruhásboltban dolgozom, és úgy még nehezebb ellenállni főleg amikor új árut kapunk.
2012. jún. 6. 20:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
40 gatya?Az a nem semmi :) Szerencsés vagy.
2012. jún. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Csajok! Férfi vagyok, a ruhatáram katasztrófa, felújításra szorul, pénzem is lenne rá. Segítenétek? :)
2012. jún. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok,én is dolgoztam ruha boltban!Képzeld,My77,Rensix... Húúúú,annyira jó volt.Nagyker áron vihettem ezeket haza.Volt egy ruci,amit a főnököm 7000-ért rakott ki.Én 3000-ért vihettem haza....Állat volt.Már nem dolgozom ott,de havi szinten 10-15000-ért szoktam vásárolni!!!Sőt,a múlt hónapban volt az 30.000 is.Addig vásárolj,amíg megteheted!!!(Reméljük persze mindig így lesz. :-) )

Szerintem fél évig tudnék úgy felsőkből öltözködni,mosni sem kellene!Naciból is sok van,de a felsők a mániáim!! :-)Úh. szerintem használd ki hogy ilyen helyen dolgozol!!Milyen bolt amúgy??

2012. jún. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!