Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek föl családi éttermi...

Mit vegyek föl családi éttermi vacsorához?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos 14 és fél éves lány vagyok és ballagásom után lesz egy ilyen ünneplős családi vacsi amin szülők,nagyszülők,egész rokonság ott lesz. Sajnos elég nehéz nekik megfelelni. Ha a szoknyám rövid az a baj, ha hosszú az a baj,stb stb... Nagyim vallásos és elég prűd. Van egy hófehér csipkés koktélruhám, de attól tartok hogy arról a nagyimnak a menyasszonyi ruha ugrana be, ahányszor találkozunk mindig férjhez akar adni. Kérlek segítsetek valami olyat kitalálni ami klasszikus és elég konszolidált egy ilyen eseményhez!

2012. jún. 10. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Kosztüm?
2012. jún. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vegyél fel hosszú fekete nadrágot és egy fehér blúzt. De ha mindenképpen szoknyát akarsz felvenni akkor szerintem vedd fel azt a fehér koktélruhát.

Amúgy nekem is mindig ezt mondják... :) (egyidős vagyok veled)

2012. jún. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy általános iskolás lány ne vegyen fel koktélruhát. Nem vagyok prűd meg semmi ilyesmi, de szerintem furán jönne le egy ilyen szerelés főleg egy nagyikkal tűzdelt családi kajáláson...

Én a helyedben egy fekete hosszúnadrágot vennék fel (nem a gagyi ünneplős fajtát, hanem egy mondjuk egy szatán csőszárút, az jól néz ki, nekem is van) hozzá egy csini rövidujjú felső, vagy egy pánt nélküli top boleróval.

21

2012. jún. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*szatén
2012. jún. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyim kivan a fekete csőnaciktól, inkább szoknyapárti. De azért köszönöm. Azt hiszem fekete kosztüm lesz halvány rózsaszín blúzzal(a szoknyája picit térd alá ér)fekete magassarkúval.
2012. jún. 11. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!