Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen felsőt vennétek fel...

Milyen felsőt vennétek fel ehhez a szoknyához?

Figyelt kérdés

Vettem egy nagyon hasonló szoknyát: [link] barackos-rózsaszínes színben. Elképzelni nem tudom, hogy milyen felső illene hozzá. Szerintetek? Cipőnek egyébként arany színű sarut gondoltam hozzá.


20/L



2012. jún. 10. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Én egy sima egyszerű fehér atléta felsőt vagy csőtop-ot vennék fel hozzá.

Arany sznű sarut pedig semmiképp :S

2012. jún. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Bézs,fekete,fehér így elsőkörben.A saru már akkor is gáz volt mikor bejött a divatba,laposat csak minihez veszünk fel tökéletes lábbal.
2012. jún. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A színekig azért én is eljutottam :) Trikóval próbáltam, nem tetszett, a csőtop jó ötlet, azzal megnézem. Az arany saru mellett pedig még mindig kitartok, másmilyen cipővel nem tudom elképzelni.
2012. jún. 10. 20:06
 4/8 anonim ***** válasza:
pedig az úgy elég nem jó :/ feketével próbáld.
2012. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Laposat csak minihez veszünk fel tökéletes lábbal."


Egyrészt közel sem kell "tökéletes" lábúnak lenni a miniszoknyához. Ezek szerint aki nem "istennő", az járjon mindig nadrágban? Szerintem még bájos is, ha valaki nem "tökéletes"-nek születik. Attól még élhet a nőiességével, és igazi nőnek érezheti magát.


Másrészt talán az egyetlen ruhadarab amihez elengedhetetlen a magassarkú, az a miniszoknya. Hogy néz már ki a miniszoknya lapos cipővel? A kérdező által linkelt szoknya nem mini, így egy balerinacipővel is jól mutat pl.

Egyébként nagyon szép, különleges szoknya. Nőies, de mégis modern.

21/f

2012. jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én pl a miniszoknyához is lapos talpút veszek fel, mert elég magas vagyok....
2012. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én fehér felsőt vennék fel hozzá (csőtopot vagy vékony pántút) és akkor még a saru is oké.
2012. jún. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is fehér, krémszínű, vagy világosbarna csőtop, esetleg atléta (vagy hogy hívják, sose tudtam.. :$).

És szerintem ehhez inkább valami magassarkú, akár csak pár centis, állna jól. :)

2012. jún. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!